Firmast

Pildid / Maleko LOGOAS Maleko on 1991.aastal asutatud Eesti erakapitalil põhinev ehitusfirma.
Meie põhitegevusteks on lamekatuste ehitus, hüdroisolatsioonitöödsandwich-tüüpi katuse- ja seinapaneelide paigaldus ning katusematerjalide müük. Tähtsaim ja suurim osa meie tegevusest on lamekatuste ehitust ja remont. Kasutame Norra, Saksamaa, Hollandi, Itaalia, Leedu ja Venemaa kvaliteetseid materjale. Kõik katusematerjalid tarnime otse tehastest.

Oleme Eesti suurim katusekatterullmaterjalide maaletooja. Müüme bituumenrullmaterjale ja PVC-katusekatteid ning hüdroisolatsioone. Lai valik materjale, kiire ja professionaalne teenindus ning maaletooja kliendisõbralikud hinnad on loonud soodsa pinnase tihedaks koostööks meie klientidega. 

Olles spetsialiseerunud ühele kindlale ehitustegevuse valdkonnale ja saavutanud tihedas konkurentsis selle ala juhtiva positsiooni Eestis, näeme oma kohustust pakkuda lamekatuste ehitamisel vaid pikaajalises praktikas kontrollitud lahendusi, mille kvaliteedi ja kestvuse üle klient muret tundma ei pea.

Meie motoks on töökus ja sihikindlus.

Meie peakontor asub Tallinnas ning osakonnad on Tartus ja Pärnus.
Hetkel töötab firmas 80 täiskohaga töötajat.

Maleko AS on Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu (EKFML), Eesti Ehitusettevõtjate Liidu (EEEL) ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoja (EKTK) liige.
Pildid / maleko_mission  Pildid / tunnistus   Pildid / eesti_katusemeistrite liit_logo