PROTAN PVC rullmaterjalid

PVC on keskkonnasõbralik materjal, mille valmistamiseks kasutatakse looduslike aineid: meresool (57%) ja õli (43%)
Igapäevaelus kasutavad inimesed järjest rohkem PVC-materjalidest valmistatud asju: Laste mänguasjad, Telefoni- ja
krediitkaardid, Meditsiinis-verekotid, Autode sisustus, Jalanõude tallad, Arvutid, Kaablite isolatsioon, Aksessuaarid, Ravimite pakendid, Aknaraamid, Katusekatted

Tootja
Pildid / protan_logo
Protan AS asutati 1939 aastal Norras. Peakontor ja tehas asuvad Drammenis ning firma esindused on Rootsis, Taanis, Soomes, Inglismaal ja Poolas. Esindused ja edasimüüjad on Eestis, Lätis, Leedus, Tsehhis, Slavakkias, Austrias, Sloveenias, Horvaatias, Hollandis, Hungaris, Islandil, Iirimaal, Kreekas ja Venemaal.

Pildid / protan_tootjaProtan AS on Skandinaavia juhtiv PVC-katusekatete (membraanide) tootja. Alates 1971-st aastast on toodetud ja paigaldatud üle 50 miljoni ruutmeetri PVC-katusekatteid. Protan katusekatteid paigaldatakse kogu maailmas alates Põhjamaadest kuni troopikani välja.Pildid / protan_tootja1Protan omab kvaliteedisertifikaati ISO 9001 ja keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaati ISO 14001. Protan katusekatted on välja töötatud kõrgeid keskkonnakaitse ja ohutusnõudeid silmas pidades. Nende paigaldamisel ei kasutata lahusteid ning katusekatete pealispind on kaetud libisemiskindla pealiskihiga. Väga tähtis omadus tuleohutuse seisukohast on Protan SE katusekatte isekustuvus.Pildid / protan_tootja2Olles rahvusvahelise katuseorganisatsiooni "Single Ply Roofing Association" liige osaleb Protan kvaliteedi nõuete väljatöötamisel ja hoolitseb igati oma toodete kõrge kvaliteedi ja järjepideva arengu eest.

Tähtsal kohal on koostööpartnerite ja nende töötajate koolitused. Põhjalikud toote koolitus-seminaarid Protan toodete esindajatele erinevatest riikidest ja praktilised treeningud katusetöölistele tagavad Protan katusesüsteemi kõrge kvaliteedi. 
Protan katusekatted on vastupidavad ekstreemsetele temperatuuridele ja UV-kiirgusele, tagades kindla kaitse enam kui 25 aastaks.

Pildid / Protan_tootja4